V neděli si užijte sexy drama Dokonalý učitel!

V neděli na Prima love uvidíte ve 20.15 drama, které vás vytrhne z ospalého víkendu. Thriller Dokonalý učitel vám ukáže, jak těžká může být někdy taková závislost na druhé osobě. Psychologvé takový jev nazývají emoční závislost.

Dokonalý učitel je příběh o tom, jak se sedmnáctiletá Devon zamiluje do Jima – svého atraktivního učitele matematiky. Jim je opálený, osvalený, krásný, vtipný, šarmantní a ještě k tomu majetný. V tomto světě se takoví muži nazývají alfa samci. Jim má sice malou dceru, ale to mu nezabrání se tak trochu zaplést se svou studentkou.

Mladá kráska se však do něj zblázní natolik, že už to překračuje všechny hranice. Nejprve se Devon snaží sblížit s jeho dcerou Annique a dělá všechno, aby se ujistila, že jeho bývalá žena Marissa a současná přítelkyně Rachel jsou ze hry. Její posedlost je tak velká, že se nezastaví před ničím. Je pro svou lásku schopná i zabít...

Jak to vše dopadne, uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

Co je to emoční závislost?

Tato závislost způsobuje úplně stejné problémy jako jiné druhy závislosti a někdy i daleko horší. Všichni jsme zvyklí naši pozornost směřovat právě na závislosti na alkoholu, automatech a drogách. Emoční závislost však prožíváme jako jednu z nejčastějších nemocí. Sáhněte si do svědomí, kdo nikdy v životě necítil pocit, že bez druhého člověka po boku nemůže žít?

Emoční závislost člověka spoutává a omezuje úplně stejně jako drogy. Proč máme pocit, že bez druhého nemůžeme žít? Psychologové se shodují na tom, že zásadní znak nespokojenosti mezi pacienty je fakt, že sami nejsou se svým vlastním životem spokojení. Proto se nejčastěji žena rozhodne svůj neuspokojivý život řešit tak, že se muž stane její hlavní životní náplní.

Taková je nejspíš i hlavní hrdinka Dokonalého učitele, které však musíme přidat k dobru to, že je extrémně mladá a nezkušená. Prožili jste i vy takovou závislost?

Podívejte se na na film v neděli ve 20.15 na Prima love!

Silvestr s Primou Love!

Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude.

Keenu Reeves v listopadové romanci

O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě.

Svět celebrit

Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší?

A sex (nejen) ve městě

Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….

Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.