V sobotu na Love si užijte komedii s Nárožným a Kaiserem!

Sobotní večery na Prima love pokračují klasickými filmy, které máte nejradši. Minulou sobotu jste mohli vidět veksláky ve filmu Kamarád do deště, teď se můžete těšit na komedii Já nejsem já, kde zazáří nevšední dvojice Petra Nárožného a Oldřicha Kaisera ve filmu!

Komedii uvidíte na Prima love ve 20.15 v sobotu! Situační komedie Václava Vorlíčka vychází z životní reality roku 1985, ozvláštněné klíčovým pohádkovým motivem. Námět Václava Nývlta těží z častého nesplnitelného přání mnoha lidí, kteří by v nejrůznějších situacích ze všeho nejraději byli někým jiným.

Dvěma hrdinům filmového příběhu – slušnému, leč sucharskému inženýru Zárubovi a sňatkovému podvodníkovi Majerovi – se působením tajemných sil Měsíce toto přání splní. Oba muži si vymění podobu, což ovšem ostře kontrastuje s jejich nezměněnými charaktery a hlasy. Nepochopitelná záměna se přirozeně stává zdrojem mnoha komických zápletek a situací.

Happy end pak ústí do typicky pohádkového spravedlivého potrestání darebáka a zadostiučinění, kterého se dostane poctivému člověku. Nenáročná komedie s morálním podtextem se opírá především o herecké výkony dvou odlišných komiků Petra Nárožného a Oldřicha Kaisera.

Zákulisní drby

Každá taková filmová klasika poskytuje i několik tajemství ze zákulisí natáčení. Víte třeba o tom, že Nataša Gollová moc nemusela Ivu Janžurovou během natáčení Drahé tety a já?

Minulý týden jsme dávali Kamaráda do deště. A zjistili něco o Sagvanovi.

A Vaculíkovi...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.