VIDEO: Dcera Phila Collinse si zahrála na Miss mokré tričko!

Víte o tom, že dcera zpěváka a bývalého bubeníka Genesis se rozhodla být herečkou? Můžete ji vidět ve střelené romantické komedii S láskou, Rosie už od 15. ledna v českých kinech. Pojďte se podívat na jednu ze sexy scén, které Lily ve filmu předvede.

Film vznikl podle knihy "Kde končí duha" Cecelie Ahernové, autorky řady bestsellerů, například knihy P. S. Miluji tě. V hlavní dámské roli se představí vycházející hvězda Lily Collins (dcera slavného muzikanta Phila Collinse ) z filmů Sněhurka, kde bojovala s macechou Julií Roberts, a Mortal Instruments. Hlavní pánský part zahrál Sam Claflin ze série Hunger Games.

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidé znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantická komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti.

Podívejte se na jednu z povedených scén, kdy se představitelka Rosie, Lily Collins, ocitne v bazénu a s bílým tričkem. To je přece noční můra každé ženy:-)

Kdy vzniká z přátelství na život a na smrt láska?

Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit Alexovi za ženu ztepilou blondýnu... – no to by si asi nejradši nafackovala.

Romantická komedie S láskou, Rosie dokázala namíchat vyvážený koktejl emocí, životních překážek a humoru.

Chcete vidět víc?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.