Video z talentu: Viděli jste ulítlejšího tanečníka?

Talentová soutěž Amerika má talent pokračuje v objevování těch nejlepších talentů z celé Ameriky. Myslíte, že je to jako hledat jehlu v kupce sena? V Americe ne. A mimochodem, díky tomuto tanečníkovi dostal breakdance nový význam.

Tanečník a bezdomovec

Turf je bezdomovec. Je mu dvacet jedna let a žije ve slunné Kalifornii. Bezdomovcem se stal ve chvíli, kdy s ním jeho matce došla trpělivost. Nedokázal totiž myslet na nic jiného než na tanec, škola šla stranou, přítelkyně a přátelé také. Trávil hodiny tancem na ulici. V té době to bylo dobrovolně, dnes už nedobrovolně. A proto mu tak záleží na tom, aby v Americkém talentu vyhrál. Na to se ho ptal i porotce Howard Stern: „Pro tebe je tahle soutěž všechno, že? Je to vidět,“ odpověděl si sám.

Kalifornský král ulice

Když se na něj podíváte, je to kluk z Ameriky jako každý jiný. Jeho stylu se nikdo nevyrovná, jeho extrémní šlachovitost dává vlastnímu tanci další rozměr. Je extravagantní nejen oblečením, ale i svým výrazem a vášní pro to, co dělá. Turf je streetovou legendou, to o něm potvrzuje i jeho taneční protivník a zároveň kamarád Stepz.

Během celé soutěže je emočně napjatý jako struna. Nervy má jako nitky, emoce pracují a poteče hodně slz. Jako jednomu z mála soutěžících mu jde vysloveně o jeho život.

Podívejte se na jeho speciální styl, při kterém se budete chytat za hlavu, kousat si rty a doufat, že to všechno přežije:

Myslíte, že Turf vyhraje nad svým kamarádem a zároveň protivníkem v pořadu Amerika má talent? Opravdu neexistuje někdo s daleko lepším stylem? To uvidíte v pátek na Prima love od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.