Vysílali jsme na Prima love váš vzkaz? Pojďte se podívat!

Televizní kanál Prima love má heslo: Prima love, spojuje nás. Diváci Primy love opravdu ukázali, že se chtějí spolupodílet na její podobě. Poslali jste vaši fotku a vzkaz, ale v televizi jste se nezahlédli? Teď se můžete podívat na váš vzkaz!

Posíláte zamilované vzkazy

Děkujeme všem, kteří nám poslali fotografie s tématem zimy a zimních radovánek a podělili se o kousek svého soukromí a krásné okamžiky s ostatními diváky Prima love.

Televize vaše vzkazy vysílala celý leden. V únoru jste mohli poslat vzkaz svým milovaným, a tak společně s námi oslavit svátek zamilovaných. Stačilo poslat fotografii sebe, svého partnera nebo tematickou valentýnskou fotografii. A přidat svůj vzkaz.

A vyznali jste lásku do televize!

Na všechny jingly, které jste mohli zahlédnout v televizi, se můžete podívat na Prima PLAY.

Najdete se?

Jingly jsou reklamní znělky, v kterých se na Prima love ukazujete právě vy, naši diváci!

Tady se můžete podívat na ukázku:

Stále můžete posílat své fotografie a vzkazy!

8. března jsme oslavili třetí narozeniny Prima love, v dubnu budeme slavit svátky jara – Velikonoce – a květen bude měsícem lásky. Teď máte jedinečnou možnost znovu posílat svoje nejmilejší fotografie a vzkazy!

Opakování je matka moudrosti. Takže kam můžete posílat své fotky? Vzkazy a fotografie pošlete do našeho formuláře, který najdete TADY.

V červnu otevřeme další aktuální témata: Den dětí a konec školy.

Těšíme se na další společné zážitky s vámi!

Děkujeme, že spoluvytváříte podobu naší televize!

Prima love, spojuje nás...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.