Záchranka San Francisco: Rabbit odhalí své tajemství...

Seriál Záchranka San Fracisco odkrývá další příběhy hlavních aktérů. Záchranáři se na první pohled zdají neohrožení. Také že jsou. Fyzicky. Psychicky už je to horší...

Rabbit je toho zářným příkladem. Poté, co zažil autonehodu, z které vyvázl jen tak tak, věří, že je nesmrtelný. Ale i na něho došlo a musí chodit na povinná sezení k psycholožce. U psycholožky se konečně otevřel. Vzpomíná na trauma, které mu změnilo život.

Když mu bylo třináct, byl jeho otec opilý a spal v karavanu. Byl naštvaný, a tak si zapálil cigaretu, od které vznikl požár. Rabbit se snažil otce vzbudit, ale nešlo to. Jeho bezvládné tělo musel nechat ležet a utéct. Otec uhořel. Mezi Rabbitem a psycholožkou vzniká trochu podivné pouto. Jak se bude vyvíjet dál?

Akce, akce, akce

Na vrakovišti spadne muži na ruku auto. Rabbit letí k případu. A mladá dvojice Glenn s Nancy?

Ti jedou zachránit postřelenou ženu Valencii a muže s nožem v břiše. Budou řešit domácí násilí v praxi. Pár se pohádal a pak se porval. Nancy chce muži vyndat v sanitce nůž, ale lékařka Diana jí to zakáže. Muž v nemocnici zemře a Nancy je na Dianu naštvaná.

Kapitán Basra nabídne Boonovi, aby po něm nastoupil na jeho místo, až půjde za nějaký čas do penze. Večer Rabbit poví Nancy, co se mu v dětství přihodilo...

Přijme Boon nabídku? To uvidíte ve středu ve 23.30!

V novém seriálu San Francisco hraje i seriálová chůva z Dextera!

Podívejte se na sexy uniformy ze seriálu Záchranka San Francisco

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.