Seriály a filmy

20. července 2016 22:00

Petra Kloidová

Závěr řady Rizzoli a Isles: Ataky na Mauru se vyhrotí. Byla to náhoda?

Pro policajtku a patoložku, která s ní spolupracuje, je prakticky každý případ neobvyklá i nebezpečná záležitost. Někdy je to však obzvlášť drama! Třeba jako v posledním díle šesté řady, který je na spadnutí. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě

Přízrak z minulosti

Patrně totiž vrcholí záležitost, která po značnou část této řady trápila Jane Rizzoli. Ta čelila různým útokům, při kterých šlo i o život. Pronásleduje ji doslova její minulost, ačkoliv úspěšná policistka ve skutečnosti za své problémy nemůže… Jak to dopadne?

Napínavá tečka

Vedle Janiných peripetií je tu však i radostná událost – Korsak a Kiki mají svatbu. Jenže ani ta se neobejde bez pořádně dramatické události, která svatebčany rozhodně nepotěší.

Poslední kapitola seriálu

Minulý týden jsme vás také informovali o tom, že kriminální příběhy Rizzoli & Isles v minulých týdnech dopsaly svou poslední kapitolu. Loučení po sedmi letech bylo náročné pro celý štáb a obě dvě herečky se s některými vzpomínkami a poděkováním rozdělily samozřejmě i s fanoušky seriálu.

Přečtěte si o celém loučení víc:

Uvidíte v závěrečném dílu šesté řady Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.