Zavzpomínejte na všechny vaše lásky: pošlete nám retro fotky z vašeho mládí!

Web seriálu Všechny moje lásky, kde hlavní roli Marie hraje Veronika Žilková, pořádá malou soutěž. Zavzpomínejte si na vaše mládí, mládí rodičů nebo babiček a pošlete nám na vlně retra fotky ze 60.–80. let!

Seriál Všechny moje lásky, který je o Marii, jež ztratí v podstatě zároveň svého manžela a práci, je mimo jiné o krásných vzpomínkách. Ty máte i vy diváci, kteří společně se seriálem můžete vzpomínat na léta, kdy jste se možná poprvé zamilovali, kdy vaše dítě udělalo první krok, nebo kdy jste si brali z lásky svou drahou a druhou polovičku.

Retro vzpomínky na fotkách? To můžete být vy, kočárek nebo vyfocená panenka, s kterou jste si hrála jako malá.

Vzpomínáte na to, jak jste nenáviděla jarmilky při každé hodině tělocviku, nebo na vaše epesní tepláky? Pošlete nám fotku. Pokud máte fotku vašich malých ratolestí z té doby, nebojte se ji sdílet.

Potkali jste se s manželem právě na spartakiádě? Pošlete nám fotku a vyhrajte moderní pekárnu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.