SOUTĚŽ: Pošlete fotku ze 70. až 80. let a hrajte o moderní pekárnu

Děj seriálu Všechny moje lásky nás často zavádí do minulosti, přesněji do mladých let hlavní hrdinky Marie. Některé momenty ze 70. až 80. let mnohým jistě evokují i vlastní zážitky. Podělte se s ostatními o dobové fotografie. Ta, která získá nejvíce hlasů, vyhrává domácí pekárnu Panasonic.

Do soutěže o domácí pekárnu Panasonic se zapojte na http://vzpominky.iprima.cz

Jak na to? V pár jednoduchých krocích nahrávejte své fotky. Na stejné stránce http://vzpominky.iprima.cz pak můžete hlasovat pro snímky, které se vám nejvíce líbí.

Nevíte jaké fotky posílat? Mohou to být například snímky ukazující dobové účesy, módu, kuchyňské spotřebiče, zajímavé výstřižky z někdejšího tisku, či techniku. Ostatní by jistě zaujaly také snímky ze spartakiád, z mládežnických táborů, z oslav MDŽ, z vojny, nebo například z vašich dovolených.

Soutěž o vaše nej vzpomínky probíhá od dnešního dne do 2.3.

Tady trocha inspirace z rodinného alba seriálové Marie. Určitě máte doma ještě lepší vzpomínky.

mají možnost nahrát soutěžní fotografie a hlasovat na http://vzpominky.iprima.cz po dobu trvání Soutěže. Od 16.2. do 2.3. mají možnost uživatelé nahrávat soutěžní fotografie na http://vzpominky.iprima.cz

Sdílejte článek
Štítky soutěž Panasonic

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.