Seriály a filmy

21. července 2016 22:00

Petra Kloidová

Zemřela legenda z Chůvy k pohledání!

Herci z bláznivého sitcomu, který má v Čechách stále velkou oblíbenost, se musí smířit se smrtí jednoho z kolegů. Co se stalo?

Určitě si všichni pamatujeme na trochu ztřeštěnou babičku Yettu, která na všechno a všechny zapomíná. Herečka Ann Morgan Guilbert ve svých úctyhodných osmdesáti sedmi letech zemřela, to potvrdila její dcera. Ačkoliv si Guilbert zahrála v mnoha amerických seriálech a sitcomech, čeští diváci mohli znát právě díky roli senilní babičky, která sem tam přijde navštívit dům Fran.

S herečkou se rozloučili na sociálních sítích i hlavní hvězdy seriálu jako je Fran Drescher a také její seriálový manžel, představitel boháče Maxe Sheffielda, Charles Shaughnessy. Většina jejích bývalých hereckých kolegů vzpomíná na to, jak byla Ann Guilbert extrémně vtipná.

„Taková skvělá herečka! Děkuji ti, Annie. Děkuji ti za všechen smích. Doufám, že teď už je rozesmáváš tam nahoře v nebi,“ napsala Fran Drescher.

„Odpočívej v pokoji, Ann Guilbert. Děkuji ti za všechen smích a hezké okamžiky. Budeš mi chybět.,“ vyjádřil se na Twitteru i představitel Maxe Sheffielda.

Chůvu k pohledání uvidíte na Prima Love každý den v 15.15 a 19.45.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.