Hračky jinak

Využijte náš kupon s 20% slevou na hračky české firmy EFKO, které pro vás navrhli zkušení rodiče a pedagogové. Čeká na vás IGRÁČEK s auty MultiGO, jeho autodráha FARO, hra Jožin z bažin, Picasso, Nimble a další hračky vyrobené v ČR.

"Naši vývojáři nejsou jenom skvělí kreativci, ale především mámy a tátové s bohatými zkušenostmi z vlastních rodin, kterým záleží na kvalitě navrhovaných hraček. Dbají na to, aby výrobky neplnily pouze zábavnou funkci, ale byly zároveň prostředkem rozvoje fantazie, motoriky a kognitivních schopností. Hry a hračky často vznikají ve spolupráci se speciálními pedagogy", říká majitel firmy Miroslav Kotík.

Výsledky vývojářů se setkávají s kladným hodnocením nejlepších odborníků působících v hračkářském odvětví.

Výrobky získaly řadu ocenění:

- 2010 "FOR TOYS 2010" cena GRAND PRIX za IGRÁČKA

- 2011 "VIZIONÁŘI 2011" čestné uznání za oživení hračky IGRÁČEK

- 2012 „Českých 100 nejlepších“ za hru ABAKU

- 2013 "Správná hračka" za stavebnici ROTO

- 2013 „Správná hračka“ a „Nejlepší novinka“ za hru Jožin z bažin

- 2014 „Správná hračka“ za Moje první hry

- 2018 "Správná hračka" za hry Vyprávěj a stavebnici ROTO ABC

- 2019 „Správná hračka“ za MultiGO a hru Picasso

- 2019 "Hvězda 3D reklamy" absolutní vítěz za 3D piškvorky

"Jako máma jsem vždy preferovala hry a hračky, které mým dcerám přinášely kromě zábavy i možnost se naučit něco nového. Proto se snažím navrhovat nové hry takové, jaké bych chtěla pro vlastní děti", říká šéfvývojářka firmy EFKO Andrea Šindelářová, autorka několika oblíbených her.

Resuscitace Igráčka

Firma se asi nejvíce dostala do povědomí veřejnosti resuscitací legendární figurky Igráček. V roce 2007 totiž odkoupila veškerá práva i výrobní prostředky a inovovala postavičku do podoby odpovídající 21. století. Modernizovaná figurka dostala například auta MultiGO s unikátním systémem výměny korbiček, rozkládací prostředí HANDY či českou autodráhu FARO www.autodraha-faro.cz V současnosti je Igráček pomyslnou vlajkovou lodí firmy a míří z České republiky do celého světa.

V současnosti je Igráček pomyslnou vlajkovou lodí firmy a míří z České republiky do celého světa.

S výrobky společnosti EFKO se můžete setkat v mnoha odvětvích. Díky dlouholetým zkušenostem se zpracováním papíru, kartonáže a plastů je spolehlivým dodavatelem pro mnohé domácí i světové firmy, zejména z Německa, Holandska, Francie, Španělska ale také Austrálie. Pyšnit se může například výrobou hry s největším herním plánem na světě.

Firma EFKO nezahálí ani na poli charitativním. Je aktivně zapojena do projektu Hvězdy dětem, spolupracuje s dětským centrem KLOKÁNEK a podporuje mateřské školy.

www.efko.cz

www.autodraha-faro.cz

-PR článek-

Sdílejte článek
Štítky hračka Německo Austrálie Francie Španělsko Nizozemsko Česko Prima nákupy Grand Prix Faro Igráček autodráha

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.