Seriály a filmy

1. ledna 2022 05:00

Aneta Gretzová

Zpěv, slzy i hledání ztracené energie: Zpěvačka Jana Fabiánová v dojemném Prostřeno!

Připomeňte si s námi nezapomenutelné, emocemi nabité okamžiky Jany Fabiánové v Prostřeno!

Dcera Nadi Urbánkové si během své účasti v Prostřeno! zažila dojemnou emoční cestu. V minulosti se Jana Fabiánová setkala s řadou negativních reakcí týkajících se jejího veganství, a s příchodem do televizní show se tak obávala další vlny nepochopení. Opak se ale stal pravdou a soutěžící z tohoto týdne se ukázali jako spřízněné duše. I přesto, že se sami v životě nedrželi zásad veganského stravovaní, snažili se vyjít Janiným potřebám vstříc a upravili jí podle toho svá menu.

O tom, jak se na veganství tvářilo její okolí, promluvila zpěvačka otevřeně na závěr soutěžního týdne. Největší šok pro ni údajně nastal po návratu z dlouhodobého pobytu v USA. „Před dvěma lety, když jsem se vrátila do Čech, jsem zažívala takovou šikanu, protože mi jde o všechny zvířata. Dva roky uplynuly a vy jste tak laskaví a já si toho tak strašně vážím,“ přiznala se slzami v očích Jana. Ostatní soutěžící na oplátku Janě poděkovali, že díky ní se jim otevřely obzory a veganská jídla už nepovažují za náročná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.