Hugh Grant brání prince Harryho: Bulvár efektivně zavraždil jeho matku

Herec Hugh Grant se během dnešního rádiového vysílání vyjádřil k tématu, které ovládá Británii posledních pár dnů. Odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle naprosto chápe a má k tomu jednoduchý argument, který veřejně ještě v Británii nikdo nevyslovil.

Anglický herec známý romantickými komediemi se nepřipojil k většině britského obyvatelstva, které odchod prince Harryho a bývalé herečky Meghan Markle popisují jako sobeckou zradu.

Muž má bránit svou rodinu

Hugh Grant brání rozhodnutí Prince Harryho, který se rozhodl přestat plnit královské povinnosti a společně se svou rodinou se postavit na vlastní nohy. Královna jeho rozhodnutí empaticky posvětila na zkušební dobu, zatímco noviny píší o tom, že za rozhodnutím prince Harryho stojí hlavně strach o psychické zdraví jeho manželky a matky jeho dítěte.

Téma, které cloumá Anglií, se samozřejmě nevyhnulo ani Hugh Grantovi, který v rádiové show Andyho Cohena přiznal, že je na straně prince Harryho.

"Jsem spíše na straně prince Harryho. Bulvár efektivně zavraždil jeho matku a momentálně drtí jeho manželku," vysvětlil herec. Grant tak naráží na autonehodu v roce 1997, kdy po honičce s paparazzi auto Diany nabouralo do betonového bloku v pařížském tunelu a v autě zemřeli tři lidé, včetně matky prince Harryho a Williama.

Grant dodal, že podle něj je rolí muže, aby ochránil svou rodinu.

Fakt, který se v chaosu nenávisti ztrácí

Hugh Grant tak oficiálně vyjádřil názor, který ve Velké Británii ještě nezazněl. Podpora v odchodu prince Harryho se pomalu ale jistě ztrácí v názorech Angličanů, kteří královskou rodinu milují. Ačkoliv nejen britská média poukazují na fakt, že britský bulvár se k Meghan Markle chová opravdu jinak než například k ženě prince Williama. Američanka Meghan Markle je médii soustavně kritizována v maličkostech, a dokonce i v tom nejcitlivějším období ženy, při prvním těhotenství. Bulvár ji například kritizoval za to, že si příliš často drží své těhotenské bříško.

V říjnu Meghan Markle udělala zásadní chybu a znovu začala s médii komunikovat, kdy se v rozhovoru svěřila, že být součástí královské rodiny je daleko těžší, než si kdy představovala. Bulvár ji ihned sepsul. Princ Harry dokonce musel vydat několik tiskových zpráv, kde obhajoval svou ženu a upozorňoval na to, že se média chovají nemorálně. Odchod z královské rodiny tak pro prince Harryho a Meghan Markle je možná jen ochranou před neštěstím, které princ Harry už jednou zažil.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie Anglie rodina princ Harry Meghan Markle Hugh Grant herec královská rodina William, princ z Walesu Andy Cohen

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.