Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Hugh Grant brání prince Harryho: Bulvár efektivně zavraždil jeho matku

Herec Hugh Grant se během dnešního rádiového vysílání vyjádřil k tématu, které ovládá Británii posledních pár dnů. Odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle naprosto chápe a má k tomu jednoduchý argument, který veřejně ještě v Británii nikdo nevyslovil.
Vydáno: 15.01.2020
Hugh Grant
Autor: archiv Prima Hugh Grant

Anglický herec známý romantickými komediemi se nepřipojil k většině britského obyvatelstva, které odchod prince Harryho a bývalé herečky Meghan Markle popisují jako sobeckou zradu.

Muž má bránit svou rodinu

Hugh Grant brání rozhodnutí Prince Harryho, který se rozhodl přestat plnit královské povinnosti a společně se svou rodinou se postavit na vlastní nohy. Královna jeho rozhodnutí empaticky posvětila na zkušební dobu, zatímco noviny píší o tom, že za rozhodnutím prince Harryho stojí hlavně strach o psychické zdraví jeho manželky a matky jeho dítěte.

Téma, které cloumá Anglií, se samozřejmě nevyhnulo ani Hugh Grantovi, který v rádiové show Andyho Cohena přiznal, že je na straně prince Harryho.

Prince Harry a Meghan Markle
Autor: profimedia.cz Prince Harry a Meghan Markle

"Jsem spíše na straně prince Harryho. Bulvár efektivně zavraždil jeho matku a momentálně drtí jeho manželku," vysvětlil herec. Grant tak naráží na autonehodu v roce 1997, kdy po honičce s paparazzi auto Diany nabouralo do betonového bloku v pařížském tunelu a v autě zemřeli tři lidé, včetně matky prince Harryho a Williama.

Grant dodal, že podle něj je rolí muže, aby ochránil svou rodinu.

Fakt, který se v chaosu nenávisti ztrácí

Hugh Grant tak oficiálně vyjádřil názor, který ve Velké Británii ještě nezazněl. Podpora v odchodu prince Harryho se pomalu ale jistě ztrácí v názorech Angličanů, kteří královskou rodinu milují. Ačkoliv nejen britská média poukazují na fakt, že britský bulvár se k Meghan Markle chová opravdu jinak než například k ženě prince Williama. Američanka Meghan Markle je médii soustavně kritizována v maličkostech, a dokonce i v tom nejcitlivějším období ženy, při prvním těhotenství. Bulvár ji například kritizoval za to, že si příliš často drží své těhotenské bříško.

V říjnu Meghan Markle udělala zásadní chybu a znovu začala s médii komunikovat, kdy se v rozhovoru svěřila, že být součástí královské rodiny je daleko těžší, než si kdy představovala. Bulvár ji ihned sepsul. Princ Harry dokonce musel vydat několik tiskových zpráv, kde obhajoval svou ženu a upozorňoval na to, že se média chovají nemorálně. Odchod z královské rodiny tak pro prince Harryho a Meghan Markle je možná jen ochranou před neštěstím, které princ Harry už jednou zažil.

Lady Diana a John Travolta

Princezna Diana: Co jste o ní ještě nevěděli?