Jarmark OnaDnes

Na Jarmarku OnaDnes.cz se v sobotu 15. září na pražském Výstavišti v Holešovicích můžete těšit na výhodné podzimní nákupy oblečení, doplňků, šperků i bot z druhé ruky. Díky vám i našim partnerům můžeme také všichni pomoct mamince Blance z Liberce, která je sama na tři autistické i postižené syny a navíc sama onemocněla.

Stejně jako na minulém jarním Jarmarku bude mezi dalšími pěti sty prodávajícími nabízet za skvělé ceny věci ze své skříně i skříní dalších osobností zpěvačka Bára Basiková. Ta zároveň věnuje pár svých kousků do aukce, jejíž výtěžek věnujeme spolu s Nadací Agrofert paní Blance.Do charitativní dražby, které se uskuteční v době kolem oběda, své věci darují i další osobnosti. Kolekci sportovního oblečení bude například možné vydražit od moderátorky Terezy Tobiášové, plesové šaty od Karly Mráčkové. Pár kousků oblečení věnuje také violoncellistka a modelka Terezie Kovalová.Ve střední hale a levém křídle Průmyslového paláce nebudou chybět kabinky se zrcadly pro pohodlné zkoušení.

O občerstvení se tradičně postarají naši partneři. Starbucks tentokrát dokonce přijede se dvěma stánky a nabídne kromě kávy i další pohoštění. Navíc veškerou tržbu jako vždy věnuje do kasičky pro paní Blanku a její syny. Paní Blanka se zotavuje po operaci a slíbila, že bude-li to jen trochu možné, ráda se za námi i se syny přijede podívat.Na infostánku OnaDnes.cz budou za 30 korun k mání lístky do tomboly, v níž můžete vyhrát zajímavé ceny.

Brány 21. Jarmarku OnaDnes.cz se v sobotu 15. září otevřou v 9 hodin ráno a zavřou v 17 hodin odpoledne. Celým dnem vás bude na pódiu provádět moderátorka Romana Navarová. Za vstupné 50 korun (do 15 let je vstup zdarma) dostanou všichni návštěvníci jako obvykle designovou tašku s logem OnaDnes.cz spolu se sobotním vydáním deníku MF DNES a dárkem od našich partnerů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.