Móda a krása

1. září 2015 04:20

Lucie Průchová

Úchylné: Už jste slyšeli o tomto novém trendu?

Nový selfies hit nám předvádějí mladí lidé, kteří zřejmě nemají na oblečení. Co jiného by je dohnalo k tomu, že si na sebe oblékají plastikové sáčky, které dostali ke svému nákupu v hypermarketu.

Zřejmě nějaký dobrák, který snědl vše, co nakoupil, a taška mu zbyla, nevěděl co s ní a napadlo ho, že je škoda ji dále nevyužít – a takhle to dopadlo. Svůj nápad zveřejnil na svém profilu a jak už to tak bývá, chytli se toho další odvážlivci a dělají si svá selfíčka v igelitce.

No, upřímně, přijde vám to sexy? Nám tedy moc ne. A o tom, jak musí být pro vás i pro vaše okolí příjemné, když se v těchto vedrech paříte v pytlíku, raději pomlčíme…

Představte si, že má tento módní trend i název – jednoduše „na jedno použití.“

Tak omladino, šup do Tesca, nakoupit nějaké ty dobrůtky a po občerstvení můžete vyzkoušet, jak vám nový model sekne. Jo, a nezapomeňte si fotku vystavit na svém profilu, budete IN.

Sdílejte článek
Štítky Tesco

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.