zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Rozhovor s Patricií Pagáčovou: Natáčení v době pandemie bude bez polibků

Patricie Pagáčová v Modrém kódu
Autor: FTV Prima/ Modrý kód Patricie Pagáčová v Modrém kódu
Zuzana Schneidewind , Vydáno: 14.05.2020
První rozhovor s herečkou a jednou z hlavních postav seriálu Modrý kód Patricií Pagáčovou po rozvolnění restrikcí. V zákulisí ateliéru jsme se bavily o karanténě i novém stylu natáčení, na který nemohl být nikdo dost připraven.

reklama

Připomeňme, že natáčení seriálu je v počátcích rozvolňování možné jen za dodržování všech schválených hygienických pravidel. Kdo je teď v ateliéru, podstoupil testy na koronavirus, tak aby jejich výsledky před začátkem natáčení nebyly starší více než čtyři dny. Po čtrnácti dnech se bude testovat znovu. 

Něco málo z právě natáčených dílů seriálu Modrý kód nám v zákulisí prozradila herečka Patricie Pagáčová. Její postava Laury patří k těm, o které mají muži zájem, a celkem často se proto ve scénaři nabízí, že mezi ní a některým z nápadníků dojde na nějakou tu intimnější chvilku. S jejich natáčením je teď ovšem problém. 

Pusťte si celý rozhovor s Patricií nejen o aktuálních možnostech natáčení na videu: 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód: Rozhovor s Patricií Pagáčovou

Pandemie koronaviru COVID-19 ovlivňuje běžný život každého z nás. A ovlivňuje také ten pracovní. Po návratu před kameru o tom ví své i herečka a také jedna z hlavních postav seriálu Modrý kód Patricie Pagáčová, která  se spolu s ostatními kolegy mohla po nucené pauze konečně vrátit do práce.

Co pro vás po nezvykle dlouhé nucené „odstávce“ znamená návrat do práce?

Já jsem se těšila, těšila jsem se po dvou měsících na své kolegy i na celý štáb. Ono bez té práce je to chvilku zábavný, ale pak už to člověka přestane bavit. Měla jsem radost, že jsem měla nástup až na desátou a nikoliv na šestou. To mi ten návrat taky trošku zpříjemnilo.

Natáčení nyní provázejí mimořádná opatření. Co všechno znamenají přímo pro herce?

Nosíme všichni roušky. My herci, když se jede ostrá, je sundaváme. Byli jsme všichni testováni, takže by i tak mělo být všechno v pořádku.

Patricie Pagáčová v Modrém kódu
Autor: FTV Prima/ Modrý kód Patricie Pagáčová v Modrém kódu

Polibky před kamerou jsou nepřípustné

Došlo s ohledem na bezpečností opatření na nějaké změny ve scénáři?

Některé scénáře musely být trošičku přepsané, aby nedocházelo k úplně nejbližšímu fyzickému kontaktu. Třeba v případě mé postavy: Laura dostane květinu a místo polibku na oplátku se na sebe jenom usmějí. Je to trochu legrační, ale jsme rádi, že vůbec můžeme točit. Takže je super, že se z toho podařilo vybruslit alespoň takovýmhle způsobem.

Všechny zkoušky se v současnosti musejí odehrávat s rouškou. Jak se v ní hraje?

No je to trochu srandovní, protože tím, že vám není vidět půlka obličeje, tak vlastně nejsou vidět ani žádný emoce. Takže režisér to pak má jako překvapení, jak to ve finále odehrajeme při té ostré klapce.

Vybavíte si moment, kdy jste se dozvěděla, že se natáčení ruší?

Měla jsem točit 13. března. Nevěděla jsem, že to mělo být na dlouhou dobu naposledy. Už se začínala šířit panika. Přijela jsem do práce, neměla jsem teplotu, ale nebylo mi dobře. Poslali mě domů. Pak z toho vyšlo, že jsem měla zánět nosohltanu. To bylo vlastně naposled, kdy jsem tady (v ateliéru, pozn. red.) byla. Pak přišel mail, že se natáčení musí zastavit. 

Jak jste trávila dlouhé období karantény?

Jsem od přírody docela lenoch, takže mi karanténa nedělala takový problém. Já jsem byla hrozně ráda, že jsem trávila čas se svým manželem, se svojí rodinou. S pejskama jsem chodila do lesa, jezdila jsem na koni, což je fajn, protože jste úplně mimo civilizaci a to se smělo. Já si myslím, že byl fajn ten návrat k přírodě. Očividně to udělalo více lidí. A musím zaklepat, že koronavir nikdo v rodině a z blízkých nechytil. Za to jsem ráda.

O vás se ví, že máte doma psy. Jak to, že nosíte roušku s kočkami?

(Smích) Já jsem zvířomil, nerozlišuju. Mám teda nějaká zvířata, kterých se bojím, na která bych si nesáhla, ale jinak mám zvířata ráda všechny. Roušky jsme dostali od manželovy kolegyně. Můj muž má tematicky s láhvema vína a já mám kočičky. Nechtěla jsem si vymýšlet.

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: seriál Modrý kód online , Modrý kód předpremiéra , seriál , zákulisí seriálu Modrý kód , patricie pagáčová , rozhovor

reklama

Přečtěte si také

reklama