Seriály a filmy

26. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

10 fotek z budoucích dílů Přístavu. Na co se můžete těšit?

Fotografií z natáčení není nikdy dost a my vám prozradíme momenty a prožitky vašich oblíbených seriálových charakterů. Na co se můžete těšit v dalších dílech? Podívejte se na fotogalerii, která vám prozradí o něco víc. Spoilerů se bát nemusíte!

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Jak budou oblíbené postavičky z Přístavu pokračovat dál? Máme pro vás fotogalerii plnou zachycených momentů z budoucích dílů, které vám mohou leccos prozradit, nicméně nikdy neprozradí úplně. Nahlédněte tedy do dalšího dění v Přístavu.

Krupice je zpátky?

Už teď vám prozradíme, že v 81. dílu Přístavu uvidíte starou známou postavu, která hraje v životě jedné z hlavních charaketrů významnou roli. Není to nikdo jiný než Krupice. Láska Marka Skála a bývalá manželka Pepy Krupičky, která utekla zpět do Prahy, aby si zde mohla splnit svůj sen. Marek se však vrátil z města zpět do Přístavu. A když nemůže hora k Mohamedovi...

Ivanka si prožije těžké chvíle

Ivanka je sice čerstvě zamilovaná do Josého a po letech je znovu zase šťastná, ale to neznamená, že by se jí smutné chvíle vyhýbaly...

Co za podlost bude plánovat Radim Pátek?

Milenka Hrdá Pátková už jednou dostala vyhazov z Přístavu za to, že její manžel Radim Pátek kradl sudy piva z hospody. Jak jsme se několikrát přesvědčili, Radim je nepoučitelný, takže se můžeme těšit na nějakou další kulišárnu z jeho strany.Tentokrát to vypadá na krádež pramice?

Další Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.