4 lidsky odvážné počiny, které se staly v 81. dílu Přístavu

Na to vrátit se do Zátoky, potažmo do hospody Přístav někteří potřebují sebrat odvahu, jiní veškeré sebezapření. Čekají na ně totiž chvíle, které prověří charakter. Co se stalo v 81. dílu Přístavu? Plno odvážných věcí...

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Odvaha je vlastnost, na kterou v 21. století narazíte v praktickém životě málokdy, raději na ni totiž koukáme v televizi a v kině. Ale zatímco v kině nejčastěji oceňujeme odvahu akčních hrdinů a žen, které se nebojí změnit v rámci lásky cokoliv, zapomínáme na to, že naše životy bychom vlastní odvahou měli čas od času ozdobit také. Zvlášť když se blíží Vánoce.

A takového počinu se držely i oblíbené postavy seriálu Přístav:

1) Krupice se vrátila do Přístavu

Krupice ze Zátoky neodcházela za hezkých okolností. Odchodu do Prahy dlouho předcházela touha zmizet ze "zapadákova", milenecký poměr s majitelem Přístavu, ošklivý rozvod s manželem (Pepa Krupička) a následná hádka s přítelem o tom, zda bude žít s ní, nebo bez ní, zato v Zátoce.

Nakonec Krupice pochopila, že pro jejího milého v Praze už není místo, a tak se rozhodla podpořit ho návštěvou v místě, které pro ni nebylo vždy hezkou vzpomínkou.

2) Návštěva exmanžela

A jsme zase u Pavlíny Krupičkové a jejího návratu do Zátoky. Pavlína se rozhodla jít pozdravit svého exmanžela, jejichž rozchod rozhodně nepatřil mezi ty nejhezčí. Oba dva v sobě ale našli znovu lásku a respekt pro člověka, s kterým strávili roky společného života.

3) Roman se přiznal Tereze

Když Romana překvapily v 81. dílu dvě lesbické ženy, které s ním chtějí mít dítě, Romanovi trochu zamrzl pověstný úsměv. Nebyl na to připravený a hlavně to byla fyzická nevěra vůči jeho milované partnerce Tereze. Ta s jeho rozhodnutím bojovala dlouho sama v sobě a rozhodla se, že o tom, kdy a jak se to stane, nechce nic vědět. Situace však utajení příliš nepomohla a Roman musel s pravdou ven. V ten moment riskoval, že se jeho vztah zbortí jako domeček z karet...

4) Odjezd do neznáma

Každý mladý člověk by měl prožít alespoň nějakou chvíli v cizině, aby se naučil postarat sám o sebe. Johana toto sice zažila před lety jako au-pair, ale do Anglie se vrací hlavně proto, aby se naučila ještě lépe anglicky. I přesto, že doma má přítele a žárlí na něj. Jenže touha po sebezdokonalení je pro ni důležitější. Johana vzala odvážně život do svých rukou a dala přednost sama sobě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.