4 nejlepší scény z pátečního dílu Přístavu. Která se vám líbila nejvíce?

V pátečním dílu Přístavu 3. června jste viděli několik povedených scén. Jako každý týden se vás zeptáme, jaká scéna se vám líbila nejvíce. Byla to ta, kdy se Mili pokouší mluvit anglicky, nebo ta, kdy Roman kápne božskou? Hlasujte!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Páteční Přístav ukázal, že svět je většinu času v rovnováze. Zatímco se někomu konečně plní sen, začíná se zamilovávat a všechno je růžové jako u automechanika Pepy Krupičky, který se nedávno rozvedl s manželkou, u druhého může přijít šok, který zamává s jistotami jeho dosavadního života.

Šok, díky kterému zapomněl Roman na lehkost bytí

Roman se dozvěděl, že jeho otec je vážně nemocný – má rakovinu. Je to snad vůbec poprvé, kdy uvidíte Romana Mareše s jeho pověstným humorem opravdu smutného. Se vztahem k Tereze se však nic nezměnilo, Tereza se ukázala jako charakter a připomněla svému příteli, že počítá s tím, že se budou podporovat i během těch horších chvil v životě, které jistojistě nastanou.

Jaká byla vaše oblíbená scéna? Byla to humorná Mili, která se stále ještě snaží dohadovat s novinářem Drtinou? Nebo souhra dvojice Petra a Johany, jejichž vztah momentálně pluje v klidných vodách? A co takový Roman Mareš, jenž nám předvedl i svou křehkou stránku?

HLASUJTE!

1) Keep smiling

2) Johana a Petr

3) Roman se konečně svěří Tereze

4) Zamilovaný Pepa s Koblihou

Co uvidíte už v dalším dílu Přístavu? Podívejte se, na co se můžete těšit v pátek ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na Prima Play nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.