4 nejlepší scény z Přístavu

Premiérové díly Přístavu můžete sledovat každý pátek ve 20.15 na Primě. Díly, které jste neviděli, si můžete pustit v našem online archivu na Primě PLAY. Ale my pro vás máme 4 nejlepší scény z posledního dílu Přístavu. Podívejte se.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

2. série Přístavu přináší opravdu zajímavé zvraty a také různá překvapení. V první řadě je to ovšem humor, kterého se vám miminálně prostřednictvím postav, jako je Roman, Mili a Radim Pátek společně s Pepou Krupičkou, dostává požehnaně. Ti ani tentokrát ve třetím dílu Přístavu nezklamali a my jsme pro vás vybrali 4 nejlepší scény.

Najdete v nich pohotovou reakci Romana na to, když zjistí, že Adam Drak jde před soud, Mili, která počítá kalorismy, a Mili, jež zažívá sexismus, rasismus a terorismus na vlastní kůži.

Podívejte se na povedené scény:

1) Aspoň si před ním nemusí hlídat kasírku

Když Tereza zjistí, že bude soudit Adama Draka, běží to říct Romanovi, který na jeho minulost reaguje dost vtipnou hláškou.

2) Mili počítá kalorismy

Mili najde čokoládu, ale jelikož si musí hlídat svou linii, musí počítat "ty kalorismy".

3) Mili je obětí sexismu

V Drakovi se probudí sexuální choutky, když vidí, jak Milenka upravuje v kuchyni maso. Trochu se ale spletl ve své oběti, ta si to totiž nenechala líbit.

4) Jak vypadá Radího "dokumentaristický film"? Jsou tam nahé dívky, které myjí auta!

Mili dostane nabídku od Pepy Krupičky, aby umývala auta jeho klientek. Mili se tak trochu bojí, aby nemusela mít na takovou práci i speciální uniformuprávě podle dívek, které jsou na obalu dokumentárního filmu Radima.

S příchodem Adama Draka rozhodně přicházejí další překvapení a další problémy.

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.