4 otázky na minulý díl Přístavu: Rozejde se Krupice s Markem?

V Zátoce se na jedné straně začíná dařit, na té druhé už se ukazuje, že některé věci možná nepůjde tak lehce vyřešit. Máme na vás 4 otázky, hlasujte a řekněte nám svůj názor!

58. díl Přístavu ukázal, že Pepa Krupička ještě bude muset dokazovat svou pověst totálního kance. Jelikož chtěl být před Koblihou za gentlemana, rozhodl se s ní noc na první oficiální schůzce nestrávit. Jana se svěřila Tereze, že Pepa bude možná impotent a stydí se. A tak Krupička musel pořádně zapracovat, aby dokázal, že nikým takovým rozhodně není.

Poslední scéna Přístavu tak byla dárkem pro všechny romantičky.

Zatímco se u Krupičky rýsuje nový vztah, Markovi a Krupici to začalo pořádně skřípat. Krupice je zkrátka stále zklamaná z toho, že je znovu v Zátoce, odkud se snažila urputně deset let dostat s okovy na nohou jménem Pepa. Teď však ztratila finanční zázemí a musí dělat kadeřnici v Přístavu.

S Markem si to tak vyřídila pěkně po svém. A její poslední věta společného rozhovoru byla opravdu hodně drsná. Dává Markovi něco najevo?

HLASUJTE:

Další díl Přístavu uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Těšíte se na to, co uvidíte? Máme pro vás upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.