4 otázky na minulý díl Přístavu: Rozejde se Krupice s Markem?

V Zátoce se na jedné straně začíná dařit, na té druhé už se ukazuje, že některé věci možná nepůjde tak lehce vyřešit. Máme na vás 4 otázky, hlasujte a řekněte nám svůj názor!

58. díl Přístavu ukázal, že Pepa Krupička ještě bude muset dokazovat svou pověst totálního kance. Jelikož chtěl být před Koblihou za gentlemana, rozhodl se s ní noc na první oficiální schůzce nestrávit. Jana se svěřila Tereze, že Pepa bude možná impotent a stydí se. A tak Krupička musel pořádně zapracovat, aby dokázal, že nikým takovým rozhodně není.

Poslední scéna Přístavu tak byla dárkem pro všechny romantičky.

Zatímco se u Krupičky rýsuje nový vztah, Markovi a Krupici to začalo pořádně skřípat. Krupice je zkrátka stále zklamaná z toho, že je znovu v Zátoce, odkud se snažila urputně deset let dostat s okovy na nohou jménem Pepa. Teď však ztratila finanční zázemí a musí dělat kadeřnici v Přístavu.

S Markem si to tak vyřídila pěkně po svém. A její poslední věta společného rozhovoru byla opravdu hodně drsná. Dává Markovi něco najevo?

HLASUJTE:

Další díl Přístavu uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Těšíte se na to, co uvidíte? Máme pro vás upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.