5 roztomilých scén s Petrem Lexou

Petr a Johana patří mezi neodmyslitelnou dvojici Přístavu. Petr Dvořák je muzikant, pařič a čerstvě i m oderátor v rádiu. A mezi jeho boje patří i vztah s Johanou, kterou miluje. Jen to někdy zkrátka skřípá. Podívejte se na pět roztomilých scén s jeho představitelem Petrem Lexem.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Historie vztahu Petra a Johany stála zpočátku hlavně na snaze Johany. Petr ji neviděl jako někoho, o koho by vůbec mohl stát, protože ji miloval jeho nejlepší kamarád Lukáš. Jenže se ukázalo (a to celkem viditelně), že Johana o Lukáše nestojí. I proto byl začátek jejich vztahu tak těžký, Lukáš se totiž s Petrem přestal kvůli Johaně bavit a trvalo to docela dlouho.

Aby toho nebylo málo, Johana se musela vyrovnat s tím, že v rámci rostoucí popularity Petra nebude jediná žena okolo Petra Dvořáka. Petr začal mít vášnivé fanynky, které sledovaly každý jeho krok. A tímto všechno začalo - hádky a žárlivé scény. Ale rozbouřené vody se uklidnily a dva mladí lidé se usadili.

1) Opilý Petr

V moment, kdy ještě nikdo netuší, že Tereza s Romanem mají vztah, její dcera Johana s totálně opilým Petrem Lexou přichází domů. A nutno podotknout, že Petr je v ten moment ten, na kterého se milenecká dvojice může spolehnout, protože si druhý den ráno nic pamatovat rozhodně nebude:-)

2) Když Petr poprvé moderuje, je z toho pořádná katastrofa

Petr vyhrál konkurz na nového moderátora v rádiu. Poprvé vystupuje v živém vysílání. Jak se říká, žádný učený z nebe nespadl, o tom by zrovna Petr mohl v rámci moderování vyprávět. Ten se dokonce chvíli bál, že jeho první výstup v rádiu bude zároveň posledním.

3) Petr učí Johanu

Johana má poněkud náročnou roli, zatímco Petr si užívá a živí se tím, co ho baví, ona musí tvrdě studovat na právech. Petr to moc nechápe, a tak ji dává rady. Naštestí si vybral chvíli, kdy měla Johana dobrou náladu.

4) Když se Petrovy fanynky nedají jen tak odpálkovat

Čím je Petr oblíbenější, tím více má logicky fanynek. A teprve se učí s nimi vycházet, takže když se holky samy pozvaly do jejich bytu, Petr vůbec netuší, jak je z bytu zase slušně vyhodit.

5) Kuchařská show

One man show by Petrovi šla, tohle byla příprava na jeho rádiové konání. Nakonec se však ukázalo, že rádio a kuchyň ve vlastní režii je úplně něco jiného. Ale Petr byl v této scéně kouzelně sám sebou. Podívejte se na celou scénu.

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.