6 zásadních momentů, které se staly v pátečním Přístavu

Vzpomínáte na všechny scény? Člověk se totiž s obyvateli Zátoky nenudí. A rozhodně ne od doby, kdy Mili Pátková vládne silnicím! Podívejte se na zásadní scény Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Nuda v Přístavu? Ani omylem, dámy a pánové. V Přístavu se neustále něco děje a rozhodně není radno vynechat jeden díl. Ačkoliv všechny můžete vidět na Prima PLAY zpětně, vždycky je lepší vidět premiéru ve 20.15 na Primě.

A co se v seriálu Přístav v pátek dělo? Bylo toho hodně, proto pro vás máme výběr toho nejlepšího.

Pecka z golfu dostala Šimiho!

Drak se učí hrát se svými kumpány golf, ale podaří se mu míček odpálit tak nešťastně, že ten trefí do čela Šimáčka. Scéna je to dost zábavná, jenže to nikdo netuší, co dalšího se odehraje. Šimáček po ráně trpí selektivní amnézií – nepamatuje si, že žije s Vilmou a znovu chystá svatbu s Ivanou.

Zcela nehypotetická hádka Radima a Mili

Do chaty Pátkových vtrhne dvojice Drtiny a jeho slečny novinářky. Potřebují zjistit přirozenou reakci muže, jenž zjistí, že jeho žena nechává měsíčně u kadeřnice tisíc pět set korun, což je pro takového škrta, jakým Radim Pátek bezesporu je, smrtelná částka. A začne pořádná hádka, u které se hodně pobavíte!

Mili chce ovládnout silnici, řídit se ale učí v obýváku

Mili se sice bojí řídit, ale nic jiného jí nezbývá – tahat se denně do Benátek s kýblem a hadrem už je zkrátka příliš vyčerpávající. Učitel neoficiální autoškoly je jí proto Radim, který jí nedávno dokonce koupil i auto.Mili se učí řidit v obýváku!

Johana učiní menší rozhodnutí. Je to Petr, nebo Martin?

Johana se zase setkává s Martinem tajně v jeho chatě u Pátkových. Tam se mu svěří, že je vlastně zamilovaná do obou. Jak to rozčísne Martin? Ten na to má jasný názor.

Brutální hádka Petra a Johany

Johana strávila noc u Martina, Petr se vrátil o den dříve domů a očekával svou přítelkyni u něj v posteli. Když se ráno vrací Johana domů, Petr má jasnou otázku. Kde byla?

Odvedení Romana policií

Romanovi vyprší lhůta k tomu, aby dívkám složil milion korun za to, že ho neobviní ze znásilnění.Roman si myslí, že je už všechno v pořádku. Druhý den na něj však čeká policie. Jak to dopadne dál. To už se dozvíte v dalším dílu Přístavu.

Podívejte se na další páteční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.