BIZÁR VIDEO: Milenka unese sama sebe a schovává se u Marka!

Jak se dozvíte v 61. dílu Přístavu, který uvidíte tento pátek, Milenka si zakládá na tradicích. Proto čeká celou svatbu na to, kdy ji jako nevěstu unesou. Jelikož se k tomu nikdo nemá, unese se sama a Markovi řekne pár věcí pořádně od plic. Podívejte se na scénu z pátečního dílu ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

"Pane šéf, mě tak napadlo, jestli byste mne nemohl unést vy, když se k tomu ten Radim nemá," ptá se Milenka Hrdá Marka Skály, který se svatebnímu veselí vyhýbá jako čert kříži.

Milenka zkrátka musela unést sám sebe a pevně doufá, aby si žárlivý Radim Pátek všiml, že mu jeho novomanželka chybí po jeho boku. Mezitím má Milenka na Marka lehce intimní prosbu - potřebuje podrbat záda, protože její šaty jí příšerně koušou.

Milenka si v ten moment všimne, že Markovi rozhodně není do zpěvu a začne ho poučovat. Je jí jasné, že všechen jeho smutek pochází z toho, že Krupice odjela zpět do Prahy. Milenka má pro Marka Skálu radu, jakou nečekal. A Marek rozhodně nečekal, že by mu zrovna Mili mohla poradit tak dobře.

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte už ve 20.15 na Primě.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.