Budoucnost Přístavu? V Zátoce bude ralley závod!

V seriálu Přístav televize Prima se už odehrálo leccos. Tentokrát se tam pojedou závody rallye. Ne úplně v dobrém bude na toto natáčení vzpomínat Olga Želenská, představitelka Lily, která se při něm zranila.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Olga (Lily) tvořila dvojici s Herbertem Ouškem, kterého hraje Norbert Lichý. V euforii ze startu závodu, když obíhala auto, aby nastoupila na místo spolujezdce, zakopla a upadla do prachu. Jako správná profesionálka scénu dohrála a teprve když režisér zavolal STOP, začala zjišťovat, co se jí vlastně stalo. Sedřela a narazila si koleno, což byla v první chvíli banální záležitost. Herečka se ale lekla, protože druhý den měla premiéru v divadle. „Hráli jsme Hvězdné manýry, tak mi blesklo hlavou, co bych dělala, kdybych se zranila nějak víc. Fakt ale je, že do druhého dne mě koleno pěkně rozbolelo. Stalo se mi poprvé, že jsem se při natáčení nebo v divadle zranila. Doufám, že režisér v dílu tenhle obraz nechá, když už jsem při něm nasadila své zdraví,“ říkala Olga o pár dní později.

Filip Blažek si natáčení obzvlášť užíval, protože závodil na motorce se sajdkárou. „Jsme na sluníčku, je krásně, jezdím na super motorce, je to zajímavější než natáčet třeba 15 obrazů v ateliéru. Já jsem spokojenej,“ říkal.

O Martinovi Zounarovi je známo, že je velký nadšenec do aut. „Mám rád všechno, co voní benzinem. Auto řídím denně, někdy i stovky kilometrů, protože jsou dny, kdy ráno točím, pak jedu například do Ostravy hrát divadlo a pak zase zpátky. Jsem zkušený řidič, dokážu předvídat, což mě kolikrát při řízení zachránilo. Při závodech rallye jsme jeli s Betkou Stankovou. Natáčet s ní mě moc baví, protože ona se sice nezdá, je takové tintidlo, ale řídit umí dobře,“ chválil svou kolegyni Martin.

Bob Klepl, než nasedl do auta, odehrál s Lucií Zedníčkovou typický manželský nebo partnerský dialog, v němž se dvojice dohaduje, kdo je lepší navigátor. „Jestli umím číst v mapách? Asi ne, protože kdykoliv jsem na mapě cokoliv hledal, tak jsem se ztratil. Ale nevadí mi zeptat se lidí na cestu, protože jsem hodně ukecanej,“ vysvětlil Bob.

Ani Lucie Zedníčková by nevsázela na své umění část v mapách. „Raději jezdím podle navigace. Posoudit by to sice měli spíš druzí, ale myslím, že jsem dobrá řidička, jezdím od osmnácti let a zaťukávám, že jsem neměla žádnou nehodu. Řízení mě baví a ráda jezdím v noci. V civilu jsem jednou závody jela a zúčastnila bych se klidně znovu. Problém je jen v tom, že já vůbec nejsem soutěživý typ, takže by muselo jít spíš o zábavu a atmosféru, než o výhru,“ smála se Lucie.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky auta motorky rallye

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.