Byla jsem napjatá, říká o natáčení domácího násilí Kristýna Kociánová

Seriálová postava Ivany Braunové je už od začátku Přístavu obětí domácího násilí. Ve chvíli, kdy se dala znovu dohromady s otcem své dcery Markétky, si podepsala ortel. Jak probíhala nebezpečná scéna, kdy postavu Ivany brutálně napadl její druh?

Vztah mezi Ivanou Braunovou a jejím partnerem Mírou je v Přístavu od začátků hodně napjatý. Takže není divu, že došlo k tomu, k čemu se už dlouho schylovalo. Míra, kterého hraje Václav Jiráček, neovládne svou žárlivost a dal Ivaně (Kristýna Kociánová) facku.

Natáčení podobných scén není ani pro jednoho z aktérů příjemné. Kristýna Kociánová přiznala, že byla trochu nervózní z toho, jaký bude mít tento obraz průběh. „Byla jsem napjatá, ale do jisté míry i zvědavá, jak si s tou scénou poradíme. Věděla jsem, že je to na Vaškovi. Myslím, že scéna nakonec vyšla dobře, ale jsem ráda, že ji mám za sebou. Spolupráce s Vaškem Jiráčkem je fajn. Žárlivého a výbušného Míru hraje opravdu velmi věrohodně. Vašek je trochu nevyzpytatelný kolega, myslím v dobrém slova smyslu. Já mu ale věřím. On je velmi zajímavý člověk, osobitý, zkrátka svůj, což se mi na něm líbí a hraje se mi s ním velmi dobře,“ říká Kristýna.

Herci ze seriálu Přístav se také zapojili do boje proti domácímu násilí. Nechali se nafotit pro kampaň intervenčních center ČR, která se jmenuje Mlčení bolí, s páskou přes ústa. „Já jsem se bohužel ke svým kolegům nemohla připojit, protože jsem měla jiné pracovní povinnosti. A mrzelo mě to, protože právě mé postavy, kterou hraju v seriálu, se toto téma týká,“ říká Kristýna Kociánová.

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.