Co jste viděli ve středu? Pepa se naučí plavat, ale jeho Krupice jiskří jinde

Středeční Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě. Poklidné vody se rozvíří nejen kvůli Pepovi Panděrosovi, který se připravuje na svou dovolenou u moře s Krupicí a tím ji dovádí k šílenství. Zbytek Zátoky se však skvěle baví.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, můžete sledovat každé pondělí a středu. Osmý díl uvidíte už ve středu.

Kam se hrabe Phelps

Pepa Krupička se rozhodl, že dovolenou, kterou si Krupice vydupala, pojme produktivně. U moře chce zplodit vysněného potomka a ještě nevypadat jako blbec! Pepa se totiž nestihl za celý svůj život naučit plavat, ale stydí se to přiznat manželce, a tak o pomoc poprosil Marka z Přístavu.

Čeká na vás hodně humorná scéna, kdy Marek vyučuje Pepu plavání na obyčejném stole. Pepa svou snahu však dovrší nádhernou scénou skoku do řeky, u kterého bude nejen Krupice, ale i zbytek pobavené Zátoky.

Nepopiratelný vliv Marka Skály na Pepu se však už tak nezdá Krupici. Pepa se totiž na dovolenou připravuje nejen plaváním. Jelikož se rozhodl u moře zplodit i vysněného potomka, začal žít zdravě a sexuálně abstinovat. A tak se jeho faldíky momentálně vlní úplně někde jinde než v posteli. Krupici se "jiný stav" Pepy absolutně nelíbí a jde si promluvit s Markem. Během jejich rozhovoru se však stane něco nečekaného.

Scénu můžete vidět TADY.

Marek má přitom svých problémů dost. Docela dlouhou dobu to vypadalo, že s Terezou zažehnali manželskou krizi, kámen úrazu však nastane ve chvíli, kdy se Tereza dozví tajemství mezi Markem a jejich dcerou Johanou. Tereza jako obvykle vybuchne a Marek ji vyprovodí z Přístavu. Sám však z jejich hádky není šťastný.

Mraky nad Přístavem

Podobný problém bude mít i jeho dcera Johana, rozhodla se to Romanovi pořádně opepřit za scénu, kdy ji nechal osamocenou polonahou v jejím pokoji. Roman je nucen říci vše Markovi. Jak zareaguje otec dvacetileté dcery?

Zatímco single matka Ivana Braunová se znovu setká se svým expřítelem, José je stále osamocený bez Olgy, jež zůstává se svým rizikovým těhotenstvím v nemocnici. A děti balí na tábor, kde budou čtrnáct dní bez tabletů a mobilů, což se jim moc nelíbí...

Přístav uvidíte už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.