Co měla znamenat scéna Josého s Ivanou? Hlasujte!

64. díl ukázal, že je nejlepší si všechno vyříkat na rovinu. Jenže ani to někdy nepomůže. Tak to zamýšlel i José Pivoda, který během slabé chvíle obejmul opilou Ivanu Braunovou. Ta celou akci pochopila špatně. Nebo možná odkryla něco ze svých emocí. Co myslíte?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Na Prima Play si můžete osvěžit celý díl Přístavu. Číslo 64 odhalilo, že možná všechno není tak, jak se zdá. Všichni si nejspíše pamatujeme moment, kdy to doma u Pivodů skřípalo. Olga žárlila na Josého a to zatím neměla důvod. Jenže pak, José strávil v jednu slabou chvílku s Ivanou báječnou noc. Vzpomínáte na celou scénu?

Tenkrát si řekli, že to bylo poprvé a naposledy. Ivana v tom měla jasno, chtěla dát dohromady vztah s otcem její malé Markétky. A teď se budou dokonce brát. Ivana si od té doby dávala vždycky velký pozor, aby vztah s Josém nepřerostl v něco většího. Vymezovala silné mantinely mezi ní a charismatickým malířem. Přátely však zůstali a Ivana se snažila Josého rozveselit.

Připomeňte si, co se stalo minulý pátek:

Byla to pouze přátelská snaha obejmout?

Když se však José snažil obejmout Ivanu, Ivana zbaběle utekla a upozornila malíře na to, že tohle nemůžou dělat. Každý, kdo zná Josého přátelskou povahu by se nad jeho chováním nejspíš nepozastavil. Na druhou stranu, Ivana s ním zažila dost intimní událost a mohla to být jen další snaha Josého o to se znovu sblížit. On totiž nikoho nemá, zatímco Ivana se bude co nevidět vdávat.

Bojí se Ivana sama sebe?

Reakce Ivany Braunové na (možná) nevinné gesto Josého však vypovídá o mnohém. Možná se Ivana bojí, aby jejich vztah nesklouzl jinam, než by měl. Možná se bojí toho, aby oni dva neuklouzli (protože v posteli jim to prý velice dobře šlo), možná se jen Ivana obává svých vlastních citů, které před sebou a svým okolím skrývá.

Co si myslíte vy?

Co uvidíte dalšího v Přístavu? Podívejte se na upoputávku z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.