Další vtipná scéna s Milenkou! Milenka chce jen Radima!

Milenka Hrdá je hrdou milenkou a partnerkou Radima Pátka, který po celé Zátoce platí za jednoho z "nejpřemýšlivějších" obyvatel Zátoky. Jak rád říká, nekrade, ale recykluje. Podívejte se na další zábavnou scénu Milenky a Radima.

Ani akce na Levnomatu Přístavu nepomohla k uhrazení všech dluhů, Roman se rozhodne ke krajnímu řešení a Milenku znovu vyhodí. Milenka to však tak nenechá a jde nabídnout své domácí služby čerstvě opuštěnému Pepovi Krupičkovi. To se však nelíbí Radimovi.

Radim ji poučí o tom, že Krupička už dávno není zadaný a je nebezpečně volný jako pták. Vypadá to, že Milenka má po uklízení. Radim také vycítí, že se v Přístavu něco stalo. Kdy mu asi řekne jeho družka, že ji znovu vyhodili z Přístavu?

Majitelé Přístavu, Marek s Romanem, se mají na co těšit...

Podívejte se na scénu ze středečního dílu.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek
Štítky práce úklid

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.