Do Přístavu přichází Martin. Má se Petr bát o Johanu?

V seriálu Přístav zamíchá osudím lásky nová postava – Martin Pátek alias Marek Lambora. Seriálový syn manželů Pátkových v podání Petra Čtvrtníčka a Kairy Hrachovcové totiž pořádně zamotá hlavu nejen jim, ale hlavně Sandře Černodrinské.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Martin Pátek je mladý, hezký, ale občas i tak trochu záporák…zkrátka jablko nepadlo daleko od stromu. Ale v případě mladých krásných mužů se dá leccos odpustit, nebo ne?

„Je to kluk, který si dělá, co chce. Vždycky musí být po jeho, i když ze začátku se ještě rozhlíží a mapuje si terén,“ říká o své roli Marek Lambora.

„Postavy, které mají trochu záporu, jsou mi bližší, hrají se mi líp. Ne, že bych byl záporák, ale mě to, když se role mění, vyhovuje, a někdy je Martin Pátek vlastně i hodný kluk,“ směje se Marek.

Podobné články

Nejvíc Marek (Martin Pátek) zamotá hlavu Sandře Černodrinské (Johaně Skálové), která chodí s Petrem Lexou (Petrem Dvořákem). Hraje se jí lépe s Lexou, nebo s novým parťákem Markem? „To nemůžu takhle říct, s oběma se hraje dobře. …ale s Markem asi líp,“ přiznala Sandra.

Podívejte se na ukázku, co můžete vidět tento pátek v Přístavu:

Přístav uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.