Dva kohouti v jednom Přístavu! Podívejte se na páteční díl na Prima PLAY

Syn Pátka se rozhodl, že veřejně zesměšní svého soka. Není jím nikdo jiný než Petr Dvořák, protože Martin Pátek se rozhodl získat Johanu. V Přístavu tak bude mládežnické dusno. Nestihli jste tento díl? Podívejte se v našem online archivu Prima PLAY.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

V Přístavu dojde skoro na rvačku mezi Martinem Pátkem a mladým muzikantem Petrem Dvořákem. Martin chce zkrátka sbalit Johanu a snaží se Petra zesměšnit. To se mu však zatím nedaří a obyvatelé Zátoky musí přitakat Romanovi. Martin je celý táta. Jak dopadne Martinovo pozvání na rande? Řekně Johana ano?

Další mraky nad vztahem Petra a Johany?

Johana od Draka zjistí, že Petr měl menší eskapádu se svou vývalou spolužačkou Petrou. Udělá samozřejmě klasickou scénu, na kterou už jsme od žárlivé Johany zvyklí. Johana vzteky nemůže spát a čeká na Petra, který se má vrátit z koncertu. Při jeho návratu mu to pořádně vytmaví.

Šimi má konečně ženu a Kobliha se ztratila

Šimimu konečně zavolá Vilma, s kterou se seznámil před pár dny. Jejich žhavé rande skonči v posteli. Zatímco Šimi prožívá zamilování, těhotná Kobliha se potají vkrádá do pokoje zedníka Pišty.

Pepa ji všude shání a hledá a už si v hlavě vymýšlí veškeré katastrofické scénáře.

Podívejte se na všechny díly Přístavu v našem online archivu Prima PLAY.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.