Hacknul Petrovo Facebook Martin? Hlasujte!

Hacknutí facebookového profilu Petra Dvořáka, úspěšného zpěváka, se táhne už dvěma díly Přístavu. Petr si myslí, že Martin Pátek se mu naboural do profilu. Co si myslíte vy?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Petr se i v tomto dílu snaží zjistit, kdo mu hacknul facebookový profil, kde komunikuje hlavně se svými fanynkami. Dva televizní díly zpátky zjistil jeho manager, že se mu někdo naboural do profilu a píše sprosté zprávy fanynkám. Od té doby Petr pátrá, kdo to mohl udělat.

Jedním z podezřelých je samozřejmě i Martin Pátek, který se takovými věcmi zabývá profesionálně (vzpomeňme si na nabourání se do emailu soudkyně Terezy Skálové). Nebudeme si nic nalhávat, několik důvodů, proč by to zrovna Martin mohl udělat, Petr má. Hlavním důvodem je samozřejmě to, že Martin se snaží Johanu sbalit a zdiskreditovat Petra je jen jedním z kroků, jak se postarat o to, aby Johana nakonec skončila v náručí Martina.

Co si o tom myslíte vy? Hlasujte!

Mili musí odjet a bojí se nechat Pátka samotného. Kdo ho bude hlídat?

Mili zažije s Radimem a jeho modrými kamarády opravdu náročnou noc. Během jejího povedeného striptýzu, dostane její milý podivný záchvat, kdy nemůže dýchat. Modrých pilulek si vzal zkrátka moc a vypadá to na zástavu srdce.

Sledujte v pátek další pokračování seriálu Přístav ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.