Hašteřivost mezi Milenkou a Krupicí roste. Hrachovcová se kvůli ní musela svléknout!

Seriál Přístav od tohoto pondělí uvidíte dokonce dvakrát týdně. Každé pondělí a středu ve 20.15! Máme pro vás exkluzivní scénu, kde si Kateřina Kaira Hrachovcová a Jitka Schneiderová vjedou do vlasů. A Kateřina alias Milenka udělá pořádnou scénu!

Seriál Přístav uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. tedy uvidíte třetí díl seriálu Přístav.

V jakémkoliv seriálu se málokdy stane, že se herečka svlékne dříve, než se vášnivě zamiluje do nové postavy. V Přístavu na to jdeme jinak! Většina hereček se takových scén, kde se musí svlékat, poměrně děsí. Kateřina Kiara Hrachovcová se se svou dokonalou postavou obávat ničeho nemusí. Navíc se jedná o komediální scénu, takže je to nahota k dobru.

Hašteřivost mezi Milenkou Hrdou a Krupicí jste si mohli všimnout už v prvním dílu Přístavu, ve druhém dílu došlo k velké hádce, ve třetím dílu uvidíte pořádné vyústění. Někteří (muži) tomu však mohou říkat happyend:-)

A náhodou, klobouk dolů. Postava Milenky Hrdé je totiž bláznivá perla celého seriálu!

Podívejte se na scénu, kterou celou uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.