Hašteřivost mezi Milenkou a Krupicí roste. Hrachovcová se kvůli ní musela svléknout!

Seriál Přístav od tohoto pondělí uvidíte dokonce dvakrát týdně. Každé pondělí a středu ve 20.15! Máme pro vás exkluzivní scénu, kde si Kateřina Kaira Hrachovcová a Jitka Schneiderová vjedou do vlasů. A Kateřina alias Milenka udělá pořádnou scénu!

Seriál Přístav uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. tedy uvidíte třetí díl seriálu Přístav.

V jakémkoliv seriálu se málokdy stane, že se herečka svlékne dříve, než se vášnivě zamiluje do nové postavy. V Přístavu na to jdeme jinak! Většina hereček se takových scén, kde se musí svlékat, poměrně děsí. Kateřina Kiara Hrachovcová se se svou dokonalou postavou obávat ničeho nemusí. Navíc se jedná o komediální scénu, takže je to nahota k dobru.

Hašteřivost mezi Milenkou Hrdou a Krupicí jste si mohli všimnout už v prvním dílu Přístavu, ve druhém dílu došlo k velké hádce, ve třetím dílu uvidíte pořádné vyústění. Někteří (muži) tomu však mohou říkat happyend:-)

A náhodou, klobouk dolů. Postava Milenky Hrdé je totiž bláznivá perla celého seriálu!

Podívejte se na scénu, kterou celou uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.