Seriály a filmy

18. července 2016 10:00

Petra Kloidová

Herec z Přístavu má na léto velkou výzvu. Petr Vágner se připravuje na Spartan Race

A co děláte v létě vy?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Petr Vágner se připravuje už na třetí extrémní závod Spartan Race, a to v polské Krynici. Po týdnech tvrdého tréninku si ale dopřál pár dní na jachtě v St.Tropez, odkud se pak přesune rovnou do Polska.

Trať je dlouhá 24 kilometrů a Petr doufá, že získá třetí medaili do série. „Každý závod je extrémně náročný. Plazili jsme se pod ostnatým drátem, ručkovali přes překážky, skákali přes oheň, museli jsme přesunout ohromnou pneumatiku, podplavat překážku ve vodě, běhat s pytlem písku do kopce, házet oštěpem, překonávat překážky ze sítí, přelézat dřevěné bariéry a další šílené věci. S výsledky obou závodů jsem moc spokojený a jsem zvědavý, jak dopadnu v Krynici,“ říká Petr.

Na závody Petr trénoval i v Thajsku, kde byl před několika měsíci. V St.Tropez si ale jen užívá, a to převážně na jachtě. „Z letiště do hotelu jsem se přesouval dokonce vlastním malým letadlem. Je to paráda. Po závodě v Polsku bych rád jel s dětmi na týden k moři, ještě nevím kam, a plánujeme i stanování na chalupě. Musím to promyslet a skloubit s natáčením Přístavu, který se už zase rozběhl. Divadlo se naštěstí nehraje, ale už jsme začali zkoušet novou hru, která bude mít v Divadle Radka Brzobohatého premiéru v říjnu,“ říká Petr.

Přiznává, že má z posledního závodu, který se rozhodl absolvovat, trochu strach, protože se opět nechal ukecat k šílené sázce. „Vsadil jsem se s trenérem a koordinátorem závodu Honzou Jirkalem, že nebudu ve své kategorii poslední, jinak budu moderovat TOP STAR v bláznivém kostýmu,“ prozrazuje Petr.

HLASUJTE pro svého oblíbence z Přístavu!

Samozřejmě můžete stále hlasovat, kdo vám během prázdninové pauzy (na premiérové díly Přístavu se můžete těšit na podzim) chybí nejvíce. Zatím vede Milenka Pátková, ale kdo jí zdárně šlape na paty?

Tady najdete i 3 další sestřihy nejlepších scén s Mili:

Pamatujete si i na to, jakou měla Mili svatbu? Vybrali jsme ty nejlepší scény do jednoho videa. Sledujte:

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.