Seriály a filmy

14. července 2016 10:00

Petra Kloidová

Zavzpomínejte si na nejšťastnější den Mili: Sestřih bláznivých scén, kdy se vdávala

Milenka Hrdá si kvůli vlastní svatbě hodně protrpěla. Tak za prvé, donutit Radima Pátka do chomoutu bylo skoro nad lidské síly, za druhé její šaty z Číny nepatřily zrovna mezi nejkvalitnější. Samotná cesta k obřadu také stála za to. Podívejte se na to nejlepší z její svatby!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Milenka Hrdá prožila svůj nejšťastnější den ve chvíli, kdy si společně s Radimem Pátkem po letech vztahu řekli oficiální ano. To však neznamená, že to byl den bez chybiček. I Milenka zažívala od začátku příprav (nemluvě o přemlouvání Pátka k tomu, aby si ji vzal, ale to uvidíte v sestřihul) vzlety a propady. Například ve chvíli, když zjistila, že její super levné šaty z Číny strašně koušou (a Marek Skála jí musel během svatby škrábat záda vařečkou), nebo ve chvíli, kdy se pokoušela dostat na koně Radima. Ten měl ze sudokopytníka jasný respekt a moc se mu na jízdu po Zátoce až k obřadnímu místu nechtělo:)

Podívejte se na videosestřih.

HLASUJTE pro Mili!

Samozřejmě můžete stále hlasovat, kdo vám během prázdninové pauzy (na premiérové díly Přístavu se můžete těšit na podzim) chybí nejvíce. Zatím vede Milenka Pátková, ale kdo jí zdárně šlape na paty?

Tady najdete i 3 sestřihy nejlepších scén s Mili:

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.