HLASOVÁNÍ: Měl by José bojovat o děti?

62. díl Přístavu ukázal, jak může být někdy život pořádně paradoxní. José měl jednu chvíli všechno. Velkou lásku, děti a najednou nemá naprosto nic. Olga se podle fanoušků seriálů zachovala strašně. Co by měl José dělat?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

José dlouho bojoval o lásku Olgy (jejich ne-veselé začátky jste mohli sledovat už v seriálu Svatby v Benátkách). Olga dlouho nechtěla přiznat, že dvojčata jsou jeho, protože se bála, deset let je vychovávala sama. Krev si svou krev ovšem hodně rychle našla a děti Josého milovali, aniž by tušili, že José je jejich pravým otcem.

Pracovní cesta do Itálie však zhatila všechno. Olga zde potkala italského muže a rozhodla se v Itálii nastálo žít. José jí však nechtěl vydat děti, o které se staral jako rodič na mateřské dovolené. Olga je tedy tajně odvezla do Itálie. José se vrátil z Itálie s životem naruby. Nemá nic.

Co by měl José podle vás udělat?

Co by měl udělat Roman Mareš?

A co by měl udělat Roman Mareš, jehož byznys partner Marek Skála se nečekaně sebral a odjel do Prahy. Marek v podnikání nechal Romana samotného. José se mu nabízí, že by polovinu práce za Marka převzal.

Co by měl udělat?

Další díl Přístavu uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

CO UVIDÍTE TENTO PÁTEK V NOVÉM DÍLU PŘÍSTAVU? PODÍVEJTE SE NA UPOUTÁVKU:

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky hlasování

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.