Hysterická scéna Pepy a Koblihy se neobejde bez slz. U obou!

Přístav II (16) – Hysterická scéna u Krupičkových

Těhotenské hormony hýbou Přístavem. Opilý Pepa se vrací k ránu domů, aby našel Koblihu v slzách. Té je jasné, že Pepa byl s cizí ženou. Oba dva vystřihnou geniální hysterickou scénu! Podívejte se na exkluzivní scénu již dnes!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Krupici už leze vysoké stádium těhotenství na mozek. Když se Pepa "nenápadně" přišourá v osm ráno domů, zblázní se úplně. Aniž by Pepa cokoliv řekl, Kobliha má jasno. Otec jejího dítěte ji podvádí.

Pepa se vrací domů v osm ráno za světla. Kobliha ve vysokém stupni tějotenství nevěří vlastním očím. Krupička se vrátil po tahu bez svých kalhot. Má kalhoty od Pátka. Kobliha nevěří svému automechanikovi ani nos mezi očima. Myslí si, že jí podvedl a prý se není čemu divit - Kobliha je podle sebe obludní koule.

To rozhodně není všechno, co v Přístavu během pátečního večera uvidíte. Johana se nakonec nechá umluvit Martinem Pátkem, aby s ním jela na neckyjádu, nakonec se však na neckyjádu vůbec nedostanou...

Zatímco její matka Tereza si užívá to, že je konečně volná! Dala výpověď v práci.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.