Já ti jednu fláknu, vyhrožuje Milenka Radimovi. Co zase provedl?

Když už si submisivní Milenka Hrdá dovolí na svého Radima Pátka, už to musí být hodně vážné. Podívejte se na scénu a hlavně situaci, která donutila Milenku vypustit z úst vůbec něco takového!

A co za tím stojí? Samozřejmě, že další levárna proslulého Radima Pátka. Ten tvrdí, že nekrade, ale recykluje. Nedávno se mu tak podařilo zreckylovat dvě stě korun českých od nemocného pana Ouška, který nemohl dorazit do Přístavu na oběd. Aby však domluvu o tom, že štamgasti budou během zimy podporovat jedinou místní hospodu, dodržel, poslal po Radimovi peníze za útratu. Ty však na adresu Přístavu nikdy nedorazily.

Ouško se vše dozvěděl a požaduje od Radima náhradu. Ten jako zdatný prosťáček všechnu chybu hodí na svou přítelkyni Milenu. Milena má Ouška ráda, chodí mu do chaty poklízet a vařit, nechce si to u něj rozházet, a tak je logické, že je pořádně naštvaná. Její výbuch vzteku je zase vtipný jako vždy.

Co dalšího uvidíte v pondělí ve 20.15?

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky krádež podvod recyklace

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.