Jak vnímá Pátek veřejný prostor? Chce zničit Vilmě podnikání!

Přístav II (15) – Pátek a veřejný prostor

Johana sice pracuje v Přístavu od nevidím do nevidím, ale do její kuchyně čas od času zavítá jeden muž...a konečně se vyjádří. Vyjádřit se musí i Johana. Kývne na rande?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Radim bude v patnáctém dílu druhé série Přístavu mít záškodnické touhy. Objektem se stane jeho bývalá milenka Vilma, která momentálně začala žít s převozníkem Šimim.

Od doby, co je Milenka pryč, má Radim roupy a neví, komu by zase uškodil. V Přístavu se mu však ukáže dokonalý objekt. A bude v tom hrát roli i jeho zraněné ego poté, co mu nová obyvatelka Zátoky, řekla o jeho sexuálních dovednostech.

Radim ji totiž prosil, aby před Mili nezmiňovala, že spolu něco měli. Vilma mu odvětila, že byl v posteli tak špatný, že si na to ani nepamatuje. To ale neměla dělat, Radim se jí pokusí překazit její podnikání se stánkem u řeky, kde turistům prodává nafukovací věci.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.