Jak vypadalo první střetnutí Josého a Olgy po "únosu"? Podívejte se na Prima Play

V pátek jste mohli vidět 60. díl Přístavu, který měl leccos naznačit. Jak to bude pokračovat mezi Markem a Krupicí, která je nespokojená v Zátoce? Co si řeknou José a Olga poté, kdy se vidí poprvé po obrovské hádce? Na celý díl se můžete podívat online v archivu Prima Play.

Všechny díly Přístavu najdete vždy v našem internetovém online archivu Prima Play. Jak vypadal 60. díl?

José konečně po "dlouhém výletu" přivezl děti a sebe v pořádku. Jejich hádka s Olgou však pokračuje a José tvrdí, že mu na Olze už nezáleží. Olga má na srdci jediné, chce mít všechny svoje děti v Itálii. Ale to ji José rozhodně nechce dovolit.

Krupice má všeho tak akorát dost, s Milenkou se neustále hádá (těšte se na několik opravdu hodně vtipných scén s Mili Hrdou) a Marek si z ní a jejích zákaznic a zákazníků dělá legraci. Po hádce se zkrátka sbalí a odejde z Přístavu, vrací se do Prahy. Všechny trápí jedna jediná otázka: je ro rozchod?

Svatba Mili a Radima se blíží mílovým krokem. Mili si nacvičuje nástup během obřadu, ale zkouší si i přešité šaty. Dokonce i úspěšně vyřešila kousavou látku na šatech. Jsme zvědaví, jak tento božský nápad ocení Radim.

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu (13.5.):

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE.

Další díl Přístavu uvidíte v pátek 20. 5. ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.