To je pořádná scéna! Johana nachytá Marka s Krupicí

Johaně se v momentě rozsypala celá její osobní základna. Její rodina se jí rozpadá pod prsty. Po zjištení, že maminka má poměr s Romanem, se přijela uklidnit do Přístavu, kde nachytala tátu s Krupicí. Podívejte se na scénu z pondělního dílu!

Johaně je sice přes dvacet let, ale co se týče rodinných záležitostí, je to stále dítě. Proto ji hodně ublížilo, když se dozvěděla, že její maminka chodí s Romanem. Co však netušila je, že její táta Marek Skála, majitel hospody Přístav, si začal něco s Krupicí. Ženou, která momentálně utíká od svého manžela.

Johana zpočátku nevěří svým očím, když uvidí tátu v něžném objetí s Pavlínou Krupičkovou. Udělá v pokoji pořádnou scénu. Krupici dokonce obviní z toho, že se jí všechno perfektně hodilo, když si Tereza začala s Romanem, a proto sbalila jejího tátu. Místní kadeřnice, která už plánuje svůj budoucí život jinde, se tvrdě ohradila.

Její argumenty vůči Johaně však tak trochu mohou urazit city Marka.

Marek se momentálně cítí dost osamělý. Přišel o manželku a nejlepšího přítele v jeden den. Dcera je na něj naštvaná, a tak se upíná ke Krupici, která v Zátoce funguje hlavně jako "posluhovačka" pro nemocného Pepu. I na něj ovšem dojde.

Podívejte se na scénu z pondělního dílu Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.