Seriály a filmy

25. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

Je to hanba? Hlasujte o scéně Ivany a Josého!

José a Ivanka si po několika nešťastných měsících užívají společné lásky a motýlků v břiše. Oba dvou jsou do sebe pobláznění a zapomínají na realitu všedního života a hlavně povinnosti. Matka Ivany našla její dceru samotnou u vysypaného koše! Hlasujte, co si o tom myslíte!

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Ti dva kolem sebe kroužili rok, než se jejich životní situace konečně proměnily tak, aby spolu mohli sdílet život a hlavně vášnivou lásku.

Ačkoliv si teď užívají společných chvil více než kdy jindy, tak trochu zapomněli na své všední starosti a zodpovědnost v práci a v péči o dítě. Proto na sebe Markétka vysypala celý koš se zkaženým jídlem a to pojídala bez dozoru.

José zase slíbil plakáty zvoucí na první divadelní představení Špičkových žen a všechno dodělává na poslední chvíli. Je to tak správně? Má se dvěma charakterům vše odpustit, protože jsou zamilovaní až po uši?

Hlasujte tady:

Další Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.