Johana podlehla Martinovi. Podívejte se na páteční Přístav na PLAYi!

Nestihli jste páteční premiérový díl Přístavu? Podívejte se na Prima PLAY na všechny díly! Sledovat je můžete kdykoliv se vám bude hodit.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Co se stalo v pátečním dílu Přístavu:

1) Trápení soudkyně Terezy Skálové v práci skončilo

Tereza konečně dala na soudu výpověď a rozhodla se být právník na volné noze. Mezitím bude však vařit pro štamgasty Přístavu, aby si alespoň trochu ze stresu z minulé práce odpočinula.

2) Martin Johanu konečně svedl

Martin pozval Johanu na neckyjádu, a pak to zařídil tak, aby mu Johana konečně podlehla. Jak? To uvidíte vna Prima PLAY.

3) Jsou Josého děti smradi?

Balík hraček našel Herbert Ouško v řece a přinesl ho Ivance. José je vzteky bez sebe. Hadi se nakonec přiznají, že do vody balík hodili schválně, dopady je nenapadly. Podívejte se na celou scénu už teď

4) Kobliha si myslí, že má Pepa milenku

Pepa se vrací domů v osm ráno za světla. Kobliha ve vysokém stupni těhotenství nevěří vlastním očím. Krupička se vrátil po tahu bez svých kalhot. Má kalhoty od Pátka. Kobliha nevěří svému automechanikovi ani nos mezi očima. Myslí si, že jí podvedl a prý se není čemu divit - Kobliha je podle sebe obludní koule.

Podívejte se na scénu tady

5) Pánská jízda u Pátků

Novinář Drtina společně se svým bratrem Pepou Krupičkounavštíví Pátka. Zaujme je jeho slavné červené světlo, které bliká. Po Zátoce se vypráví to, že červená bliká jen ve chvíli, kdy spolu mají Pátek a Mili sex. To Radim potvrzuje a celým procesem blikání je provede.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.