Johana už ví i o Markovi a Krupici. Utekla z domova

Středeční díl Přístavu ukázal Johance, že její intuice fungovala správně. Její maminka opravdu někoho má, ale co Johana netušila, je to, že má Romana. V Přístavu pro změnu nachytala svého tátu s Krupicí. A to už je pro ni opravdu silná káva. Co uvidíte v pondělním dílu?

Johana netušila, že její maminka chodí s její bývalou láskou, do které se zamilovala během léta na brigádě v Přístavu. Roman svým charismatem pomotal hlavu dvacetileté Johaně. Tereza se právem obávala momentu, kdy bude muset dceři prozradit, že chodí s Romanem. Nemluvě o tom, že její táta už má také náhradu. Johana o ničem netušila.

Krupice jako zlatokopka?

Johana je po zjištění aférky mezi Terezou a Romanem pořádně naštvaná, a proto odjede za tátou do Přístavu. Toho však nachytá s Krupicí v něžném objetí. Studentka práv nemůže uvěřit svým vlastním očím. Celý její dosavadní život je podle ní v troskách. Johana se chová poněkud dětinsky a udělá scénu Krupici s Markem. Krupici dokonce obviní z toho, že se jí všechno perfektně hodilo, když si Tereza začala s Romanem, a proto sbalila jejího tátu. Krupice se proti tomuto nařčení tvrdě ohradila.

Johana se rozhodla, že s lidmi, kteří jí ustavičně lžou, nechce být v jedné místnosti, a utekla pryč. Marek s Romanem si nejdříve myslí, že se šla jen uklidnit na čerstvý vzduch, ale Johana nebyla celou noc doma. Tereza o ni má společně s Petrem strach z Prahy, i když vůbec netuší, co se stalo v Přístavu.

Céčko se vrací se staronovou přítelkyní

Céčko se vrací na víkend se svou bývalou blonďatou milenkou, která ještě neopustila představu, že si v Zátoce pořídí s Céčkem novou chatičku. V Přístavu se jí moc nelíbí a neustále si stěžuje, a tak se rozhodne jednat. Ptá se místní Braunovky, zda neví o nějaké chatě na prodej. Ivana ji jako vědma poradí chatu Krupičkových, prý se budou co nevidět rozvádět. Krásná blondýna však u Krupičkových rozpoutá další bitku.

Pepa je prozrazen

Krupice má Pepy plné zuby, začíná znovu plánovat svůj budoucí život v Praze. Má zařízené kadeřnictví a pomalu bude shánět garsonku. Marek ji prosí, aby nikam neodjížděla, ale to Pavlína Krupičková udělat nechce. Krupice u osamělého Marka stráví noc, když se vrací, nachytá Pepu, jak stojí u ledničky a stěžuje si, že v ní nic není. Stal se zázrak, že Pepa zničehonic může stát na vlastních nohou? Krupice se rozhodne sbalit všechny věci a od Pepy odejít.

Její stěhování však rozhodně nebude bez problémů. Pepa udělá všechno pro to, aby jí v tom zabránil.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky útěk odhaleno

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.