José Milenku pekně zmátl. Řekne Pátek ne, nebo ano?!

"Nebojte se, jestli vás miluje, nemůže říct ne," uklidňuje Milenku José Pivoda. Slovo "ne" ale místní kuchařku z Přístavu totálně rozhodí. Tak řekne jí ten Radim ano, či ne? Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Přístavu.

Milenka si pěkně počká až odejde Radim Pátek do roboty a otevře tajnou skrýš, kde má nastřádáno. Hodlá totiž koupit zásnubní prsteny pro ni a Radima. Pátek se přes jejich dlouholeté partnerství dlouho nemá k tomu, aby z Milenky udělal paní Pátkovou.

Důvod můžete hledat v tom, že Radim, už jednou ženatý byl (a má dvacetiletého syna) a dozajista je zakopaný pes v tom, že svatba je opravdu drahá záležitost. Radim by si pro korunu nechal vrtat koleno. Milence tedy nezbyde nic jiného, než požádat o ruku Radima Pátka sama. Shodou okolností je i přestupný rok, kdy i tradice ženám povoluje požádat svého milovaného.

Milence tedy nic nebrání v tom, aby se stala madam Pátkovou.

Více uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15 v Přístavu!

Co uvidíte v 51. dílu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.