José ztratil celou rodinu. Podívejte se na Prima Play

Nestihli jste v páteční večer vidět díl Přístavu? Podívejte se na 62. díl Přístavu online v našem internetovém archivu Prima Play.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Charismatický malíř José Pivoda odjel do Itálie za Olgou, která unesla jejich společné děti. Olga mu zpočátku odmítla otevřít, pak se ale domluvili. José je zničený, naštvaný a bez dětí. Olga domluvila dětem anglickou školu, děti chce vychovávat v Itálii, protože s jejím milencem Ginem je to vážné. Děti budou do Čech jezdit na prázdniny a ve volném čase. José ztratil všechno a nechce dál bydlet ani s rodiči Olgy na statku, protože mu tam všechno připomíná jeho rodinu.

Podobné články

S Milenkou se hodně zasmějete!

Milenka se cítí po svatbě jako znovuzrozená, nabitá energií a očekává od všech, že ji budou oslovovat Pátková. Svůj nový status neustále dává najevo a vznikají z toho hodně vtipné situace. Roman spočítal svatbu na necelých devět tisíc korun, což Radim odmítá platit. Moc se nerozpakuje nad tím, že by měl všechno zaplatit a rovnou nařídí Milence, že si polovinu odpracuje. Roman jen vrtí hlavou.

Milenka požáda Romana, aby vyfotil na památku jejich svatební lože. Začne Romanovi pózovat, což bude hodně humorná podívaná a zároveň se mu svěří, že má podivnou vyrážku na zádech. V ten moment do místnosti přichází José.

Další díl Přístavu uvidíte už příští pátek na Primě ve 20.15! Všechny díly můžete vidět na Prima Play.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.