Kdo vás baví nejvíce v Přístavu? Hlasujte!

Ve středu jste mohli vidět první díl seriálu Přístav. V příbězích z Posázaví budete pravidelně vídat oblíbené herecké tváře. Martin Dejdar s Filipem Blažkem hrají pohodové cizince, zatímco takový Petr Čtvrtníček baví svou negativní charakteristikou. Která postava je vám zatím nejsympatičtější?

Seriál Přístav je plný hereckých jmen, které něco znamenají. Hlavní postavu Marka Skály ztvárňuje Martin Dejdar. Bývalý hokejista a učitel tělocviku a zeměpisu na pražském gymnáziu v jediný moment nechal práci, opustil manželku a odstěhoval se z Prahy, aby mohl začít úplně nový život.

V novém životě mu pomáhá Filip Blažek jako velký pohodář Roman Mareš, který s ním otevírá hospodu. Oba dva společně začínají na novém místě a postupně potkávají podivné figurky chatové osady. Pánové všechny svoje útrapy spojené s těžkým začátkem komentují pohodovým humorem.

Seriál Přístav můžete sledovat vždy po odvysílání také online v našem televizním archivu Prima Play.

Pokud dáváte přednost televizním obrazovkám, máte šanci se na premiérový středeční díl podívat tuto neděli na Primě v 17.35.

Jaká postava se vám líbí (zatím) nejvíce?

A jakou dvojici jste si stihli oblíbit?

Přístav uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.