Kobliha porodila v Přístavu. Podívejte se na Prima PLAY, jak to probíhalo!

Nestihli jste během pátečního večera sledovat premiérový díl Přístavu? Podívejte se na Prima PLAY.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

O co jste přišli?

1) Mili hodlá podnikat. V čem?

Mili Pátková se rozhodla svěřit Tereze Skálové, že bude podnikat. Tereza to bere na lehkou váhu, protože to vypadá, že Mili akorát papouškuje nápad Radima. Ten si nápad vysloveně vysnil minulou noc. Jak to všechno dopadne?

2) Kobliha rodí v Přístavu

Kobliha nakonec rodí v Přístavu, což by nikdo nečekal, ale porod byl tak rychlý, že se nedalo nic dělat. U magického okamžiku bohužel nebyl Krupička, otec dítěte, ale jeho strýc. Novinář Drtina byl zkrátka ve špatný čas na špatném místě - tedy, alespoň pro něj, jelikož mu dal porod pořádně zabrat, ačkoliv on sám samozřejmě nerodil.

3) Matka Šimiho pozná Vilmu

Excentrická Vilma se okázale připravuje na setkání s Šimiho matkou.Matka je překvapená, jak má Šimi v chatce pěkně uklizeno, navaříno a prostřeno s vkusem. To, co však uvidí přicházet, ji rozhodně příliš nenadchne...

Premiérový díl Přístavu uvidíte v pátek na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.