Kobliha rodí v Přístavu!

Na Janu Koblížkovou, partnerku Krupičky, to už přišlo. Bude rodit a vypadá to, že do nemocnice to ani nestihne. Po jejím boku však není Pepa, ale novinář Drtina. Co dalšího uvidíte na Primě tento pátek ve 20.15?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Milenka s.r.o.

Tak se bude jmenovat nejen celý díl pátečního Přístavu, ale také podnikání Mili Pátkové. Radim měl totiž perfektní sen, kdy se mu zdálo, že jeho manželka Mili má uklízecí firmu s tímto názvem. Jeho syn Martin se mu hned vysmál, udělat si firmu s takovým názvem? To už si místo chaty může postavit domeček s červenou lucernou. Ani Mili to zpočátku příliš nenadchne, a to ani ve chvíli, kdy jí Radim popisuje, jak vypadala jejich bohatá budoucnost. A není se čemu divit, i tak by totiž Radim šetřil.

Kobliha rodí

Novinář Drtina zrovna navštívil Krupičkovy, když na Koblihu přišly těhotenské stahy. Kobliha není prvorodička a ví, žetaková rychlost není úplně normální. Něco jí říká, že rodit bude doma.Jediný, který ale vůbec netuší, co má dělat, je právě nerodič novinář Drtina. Ten celou situaci zhoršuje svou humornou nerozhodností. Kobliha ho donutí volat zachránku a Drtina dostává otázky a pokyny od dispečinku. Kobliha je z něj vysloveně na prášky. Drtina je zase na omdlení.

Petr má nabídku od nahrávací společnosti

Petr Dvořák dostal nejlepší pracovní nabídku na světě. Hudební firma má zájem vydat jeho album, takže Petr s manažerem Lukášemoslavují. To pro Johanu znamená jediné – Petr se zase vzdálí do Prahy a Johana nebude muset řešit to, že má ještě milostný poměr s Martinem. Ten na ni tlačí, aby se konečně rozešla. Johana Petrovi přeje úspěch, ale zároveň se těší, že bude o samotě s Martinem.

To ale ještě netuší, že nová hudební producentka Petra je sexy třicátnice s nekonečně dlouhýma nohama a poprsím velikosti čtyři. Bude Johana žárlit?

Pepa oslavuje

Pepa Krupička oslavuje narození dítěte v Přístavu, celou Zátoku pozve na panáka. A jeho syn dostane do vínku hodně zdraví. Všechny ale trochu zarazí jméno, které s Koblihou vybral...

Premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.