Komediální scéna roku. Pepa Panděras plave srdíčka a sluníčka!

Vysněná dovolená u moře se blíží a Pepa musí pořádně zabrat, aby se rychle naučil plavat. Nechce, aby se jeho Krupice cokoliv dozvěděla, a tak znovu poprosil Marka. Ten jeho plavecké schopnosti trénoval v hospodě. Jak to Pepa zvládl? Michael Phelps by se od něj mohl učit.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Osmý díl uvidíte už ve středu.

Pepa Krupička se rozhodl, že dovolenou, kterou si Krupice vydupala, pojme produktivně. U moře chce zplodit vysněného potomka a ještě nevypadat jako blbec! Pepa se totiž nestihl za celý svůj život naučit plavat (na tom není nic špatného), ale stydí se to přiznat své manželce, a tak o pomoc poprosil Marka v Přístavu.

Jako Phelps na olympiádě!

Jeho výukové metody jsou poněkud nevšední. Pepu totiž učil plavat na stole v hospodské kuchyni. "Srdíčka a sluníčka, Pepo, jak jsme si to říkali," huláká Marek na Pepu, jenž ho poslouchá na slovo, čehož Marek nepěkně (ale vtipně!) využije. A pak ho napadne ten spásný nápad, naučit Pepu nejdřív "znak".

Podívejte se na scénu, kdy se Pepa učí plavat. Celá tato scéna bude mít totiž dohru, ale to uvidíte až na konci epizody ve středu!

Zasmějte se s námi u této scény:

Ve středu uvidíte celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.